Призначено нового начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації

Дата: 12.12.2019 10:06

Фото без опису  Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 грудня 2019 року №33к  начальником  відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації  призначено  Кишкіну Аллу Аркадіївну.

10 грудня голова райдержадміністрації Віктор Турик, на нараді з комунальними закладами та установами, які підпорядковуються   відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації представив присутнім новопризначеного керівника. Насамперед очільник району привітав  Аллу Кишкіну і побажав їй успіхів і вагомих результатів в розвитку культури та на освітянській ниві. Дотепер Алла Кишкіна  працювала на посаді начальника відділу ведення Державного реєстру виборців та має майже 14 років державної служби.

Під час зустрічі, за круглим столом, обговорили співпрацю і взаємодію всіх установ: КЗ «Скадовський районний будинок культури», КЗ «Централізована бібліотечна система», КЗ «Скадовський краєзнавчий музей», КЗ «Дитяча школа мистецтв», КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр", КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", КЗ "Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа", Дитячо-юнацька спортивна школа Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", КУ «Скадовський районний методичний кабінет», КУ «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти», які підпорядковуються відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.