Сьогодні вітання приймали працівники соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 16:21

Фото без опису   Щороку, у першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99 в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. В Скадовському районі це- трудові колективи управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Скадовського відділу обслуговування громадян(сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, служби у справах дітей районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Херсонській області.

Тож сьогодні, напередодні свята, у виставковій залі РБК імені Шевченка відбулись урочистості, до участі у яких було запрошено представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, районних підприємств, установ та організацій, трудові колективи працівників соціальної сфери, громадськість, ЗМІ.

Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітав голова районної державної адміністрації Віктор Турик: «Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов'язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Сьогоднішнє свято є чудовою нагодою ще раз подякувати вам за вагомий внесок у загальну справу підвищення добробуту громадян».

Кращих працівників соціальної сфери очільник району нагородив грамотами голови районної державної адміністрації.

Данилець

Сніжану Василівну

- провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості

Пономаренко

Олену Анатоліївну

- соціального працівника с. Приморське

Шульгу

Анатолія Євгенійовича

- соціального працівника відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

Бойко

Оксану Миколаївну

- вихователя комунальної установи «Скадовський районний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія»

Самолюка

Дмитра Миколайовича

- головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Бейко

Лідію Григорівну

- начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Діброва

Олександра Валентиновича

- фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Браташ

Ольгу Миколаївну

- головного спеціаліста відділу контрольно-перевірочної роботи № 4 головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

Скрягу

Олександра Олександровича

- заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг  Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості

Впродовж всього свята чудовий настрій присутнім дарували талановиті виступи творчих колективів району.