На засіданні організаційного комітету узгодили заходи до Дня захисника України

Дата: 09.10.2019 16:03

Фото без опису    08 жовтня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету щодо проведення заходів, приурочених до Дня захисника України.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

У засіданні взяли участь представники місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, правоохоронних органів, військових частин, які дислокуються на території району, українського козацтва.

В ході засідання обговорювалися пропозиції щодо проведення заходів за участю захисників України різних поколінь, патріотичного виховання молоді на прикладах подвигу захисників Вітчизни, залучення громадськості, школярів до відзначення Дня захисника України.

Зокрема, районні урочисті заходи відбудуться 11 жовтня 2019 року о 09:30 годині на площі перед районним будинком культури ім. Шевченка. Після завершення урочистих заходів планується висадити троянди та закласти квітник на честь захисників України.

За підсумками засідання, дано ряд доручень щодо доопрацювання та вирішення деяких організаційних моментів.