День фізичної культури - свято спорту в місті Скадовську

Дата: 05.09.2019 16:41

Фото без опису   Фото без опису                                   З метою залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом вже стало традицією, на початку вересня, проводити в місті Скадовську День фізичної культури та спорту. У цьому році свято відбулося 05 вересня 2019 року на стадіоні «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». В урочистостях брали участь понад 250 учасників.

З першими нотами спортивного маршу на стадіон виїхала збірна команда велопробігу містом під гаслом « Здорова молодь – здорове майбутнє» закладів загальної середньої освіти міста Скадовська.

За ними урочисту ходу розпочали учениці Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури, які несли великий державний прапор України. Далі прямували команди ветеранів спорту, учасників антитерористичної операції на сході України, комунального закладу «Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», Дитячо-юнацька спортивна школа Скадовського району Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Академія творчості», Скадовської загальноосвітноьї школи І-ІІІ ступенів № 3, Скадовської школи художньої гімнастики «Чорноморська зірочка», Скадовського спортивного клубу «Шторм», спортивного клубу «Кіокушин карате»,  Скадовського районного спортивного клубу бойових мистецтв «Кайман» Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та комунального закладу Центр дитячо-юнацької творчості.

З привітальним словом до учасників звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації: Віктор Турик, який привітав всіх учасників зі святом, побажав нових рекордів та перемог, досягнень та успіхів та вручив нагороди ветеранам спорту, кращим спортсменам, тренарам, та діячам спортивних громадських організацій.

Велике захоплення у спортсменів викликали показові виступи команд: Скадовської школи художньої гімнастики «Чорноморська зірочка», спортивного клубу «Шторм», спортивного клубу «Кіокушин карате», Скадовського районного спортивного клубу бойових мистецтв «Кайман» Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та комунального закладу Центр дитячо-юнацької творчості».

На стадіоні зі штучним покриттям відбулися футбольні товариські матчі: між командами дівчат і хлопців закладів загальної середньої освіти Скадовського району та між ветеранами спорту і учасниками антитерористичної операції на сході України.

Усі гості та учасники отримали велике задоволення від свята та побажали зустрітися в наступному році.