Відбулось засідання робочої групи з питань децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад

Дата: 04.09.2019 15:35

Фото без опису   Фото без опису                                     30 серпня 2019 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павленка С.М. відбулось чергове засідання робочої групи з питань децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад, в якому взяли участь члени робочої групи: голови місцевих рад району, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації та інших органів державної влади.

Згідно планів уряду у 2020 році передбачається проведення виборів до  місцевих рад на нових адміністративно-територіальних засадах. І ті громади, які не об’єднаються до цього часу на добровільних засадах, будуть об’єднані в ОТГ згідно перспективного плану. Згідно Розпорядження  Кабінету Міністрів  від 05 серпня 2015 року № 832-р  «Про затвердження перспективного плану формування територій громад  Херсонської області» по Скадовському району затверджено 3 об’єднані територіальні громади – Скадовську, Лазурненську  та Новомиколаївську.

З огляду на те, що у Скадовському районі на сьогоднішній день не створено жодної громади, в ході засідання головам органів місцевого самоврядування було доручено в найкоротший термін розглянути зазначене питання добровільного об’єднання на сесіях місцевих рад та винести відповідні рішення.