Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Лазурному відбудеться фінал XXI Студреспубліки

Дата: 21.08.2019 17:19
Кількість переглядів: 340

Фото без опису   23-26 серпня 2019р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному (Херсонська обл., Скадовський р-н, СОТ «Прибрежний») відбудеться фінал XXI Студреспубліки. Найбільший в Україні відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей збирає найактивнішу молодь і найпросунутіших експертів/ок для спільної роботи над темою «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Долучайтеся! Реєструйтеся онлайн

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» – наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована «держава» щороку збирає 700-1000 учасників/ць з України та з-за кордону. Тут кожен може розкрити себе, іноді в зовсім незвичній іпостасі: чи в потужній розумовій праці, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх куточків України. Чому і Вам варто стати важливою частиною великої події?

Тема цього року відображає наш багаж напрацювань за 21 рік щоденної невтомної роботи і шаленої волі до прогресу: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». І це вже не шанс – це наше призначення і відповідальність!

Студреспубліка дала Україні цілу плеяду людей нестримної жаги реальних змін, людей спільного блага, здатних до кропіткої щоденної роботи заради модернізації України, до масштабного і глибокого мислення, творення інновацій і руйнування стереотипів! Усі ці роки до нас долучаються найкращі інтелектуал(к)и України та світу, активні громадяни, студент(к)и, які в рамках насиченої діяльності спільно працюють над Майбутнім, над Україною у топ-20 найбільш розвинутих країн світу.

Але спочатку – чесні та неупереджені оцінки, адже час спроб і помилок задорого коштував нашому народу. Називатися ж новим і бути молодим – це зовсім не обов’язково означає самопожертву заради народу України і рух у напрямку прогресу… Республіканський досвід показує, що є наступні джерела системних соціально-відповідальних рішень:

  • наука – тисячоліття гарячих дискусій, чужих, а часто-густо і наших власних помилок, заперечення-запереченню і складного, але невпинного руху вперед. Так, наука – це не скетчі й кривляння, а формули, невблаганна логіка і жага нового, жага чогось такого, що не бачив світ;
  • рефлексивна традиція, або, якщо хочете, інституційна пам’ять, коли замість хаосу ми чітко все фіксуємо і більше не повторюємо помилки;
  • творчий драйв і креативність, осмислена пасіонарність, воля розбить «сю скелю»

Модернізаційний курс, нагадаємо, полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій.

Молоді активіст(к)и, передусім, під час регіональних етапівСтудреспубліки, розбиралися і продовжують розбиратися, а що ж потрібно зробити в кожному конкретному регіоні, аби замість «рєшалова» й імітації змін (іноді дуже креативної) – модернізаційний поступ став незмінним.

Якщо ви маєте оригінальні ідеї щодо модернізації України, готові до діалогу та волонтерської роботи – Студреспубліка саме для вас. Це унікальний простір, де в особливій атмосфері, у компанії найперспективніших молодих активістів/ок у вас є можливість втілити у нашій унікальний країні свої задуми та соціальні експерименти. Інакше кажучи, у нас працює новий формат «спільного блага», заснований на соціальній солідарності.

Лабораторія майбутнього відкрита для всіх охочих правди, прогресу, солідарності, справедливості та взаємоповаги. Студреспубліка надає однакові можливості всім – беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих і працьовитих людей. Не провтикайте!

Все просто: пройдіть онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки

Покоління Республіки збереться, щоб працювати пліч-о-пліч із найкращими експерт(к)ами-інтелектуал(к)ами, які проводитимуть факультативи та консультації. Серед тих, кого вже можемо анонсувати: Євгенія БільченкоМаксим ГардусСергій Дацюк, Єля Дорофієвська, Андрій ЄрмолаєвДмитро МаруничАндрій Окарао. Антоній РудийМихайло Харечко, Георгій Чижов й ін.

На вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління», а після 1,5 доби до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію. Цього року фінал Студреспубліки концептуально осучасниться.

У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників/ць є можливість придумувати інновації, які, можливо, комусь здаватимуться абсурдними, подискутувати, помилятися, вдосконалюватися і знову презентувати свої, але вже покращені, ідеї. Студреспубліка – це майданчик, де всі, висловлені з повагою до людської гідності, думки приймаються!Участь у Грі беруть перемож(ни)ці регіональних Студреспублік: Студентські мер(к)и та депутат(к)и Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстраціюна сайті Студреспубліки.

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім, так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Перевірено двома десятиліттями. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників/ць і переможців/ниць. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Студреспубліка завжди голосує за! креативність, ритм і неймовірну енергію. Тому на вас очікує насичена мульти-фестивальна частина. Цілих 20 різноманітних суб-фестивалів: «Студентська Мафія»«Фестиваль аматорського відео»Фото-конкурс «Спалах емоцій»«Нічна туса»«Денна туса»«Кубок КВН»«Леся-фест»«Екстер-фест» і багато інших активностей. Звісно, буде обрано «Першу Леді» й визначено кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards.

Протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і точно не схожих ні на які інші дні ви зустрінетеся з перевіреними часом республіканськими друзями і подругами й отримаєте можливість стати частиною справжнього/іх, нефейкового/их суб’єкта/ів модернізації.

Нагадаємо Міжнародна програма «Студентська республіка» (або літній цикл Студреспубліки) стала найбільш довгограючим із усіх громадських проектів в Україні, реалізується по схожій схемі кожен рік влітку, з 1998р. На узбережжі Чорного моря з 2004 по 2013рр. - в Криму, а з 2014р. - на півдні України до Дня незалежності України за участі переможців регіональних етапів (а це близько 1000 молодих лідерів та інтелектуалів) відбувається фінал Студреспубліки.

            У фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки-2018 (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Спортіум») взяли участь представники/ці з усієї країни. З’їхалися активні студент(к)и, прогресивна молодь, випускники/ці Студреспубліки різних років, провідні експерт(к)и, аби об’єднавшись, працювати над викликами, невирішення яких убиває нашу Україну. (як все відбувалось минулого року: http://studrespublika.com/final-studrespublika-2018-result/)

Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора