В Скадовському районі проводяться командно-штабні навчання територіальної оборони

Дата: 26.07.2019 13:31

Фото без опису                             На території Скадовського району, в рамках запланованих навчань на Херсонщині, під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування «Південь» та начальника обласного штабу територіальної оборони, голови ОДА Юрія Гусєва, у період з 24 по 26 липня 2019 року проводяться командно-штабні навчання територіальної оборони району. З цією, метою в Скадовському районі створено районний штаб територіальної оборони до складу якого увійшли представники органів державної влади, районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області, Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області, Скадовського районного військового комісаріату, медичних закладів міста.

Навчання проводяться на єдиному оперативно-стратегічному фоні в два етапи. На першому етапі військове командування, на підставі моделювання змін в оперативній обстановці, уточнить плани заходів з територіальної оборони, на другому етапі відбудеться практична фаза навчань.