Відбулось засідання робочої групи з питань перевірки роботи виконавчого комітету Лазурненської селищної ради

Дата: 18.07.2019 16:43

Фото без опису   18 липня 2019 року в районній державній адміністрації, під головуванням очільника  РДА Віктора Турика відбулось засідання робочої групи з питань перевірки роботи виконавчого комітету Лазурненської селищної ради, створеної згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 липня 2019 року № 217 «Про  створення районної робочої групи з питань перевірки стану додержання Конституції України та законів України, інших актів законодавства виконавчим комітетом Лазурненської селищної ради» та проводилось за результатами виїзної перевірки виконкому Лазурненської селищної ради членами районної робочої групи, яка відбулась 11 липня 2019 року.

Під час засідання, кожен член районної робочої групи ознайомив присутніх з матеріалами щодо перевірки роботи виконавчого комітету Лазурненської селищної ради, відповідно до своєї компетенції.

Голова районної державної адміністрації Віктор Турик зазначив, що Лазурненський виконком надав не в повному обсязі всі необхідні матеріали, тому було вирішено направити листа до виконавчого комітету Лазурненської селищної ради щодо отримання до 22 липня 2019 року матеріалів, яких не вистачає, членам робочої групи надати свої пропозиції вирішення найбільш проблемних питань та провести наступне засідання 26 липня 2019 року, на якому скласти узагальнюючий акт перевірки роботи виконавчого комітету Лазурненської селищної ради.