Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В РДА відбулась координаційна нарада щодо організації проведення дострокових парламентських виборів

Дата: 16.07.2019 16:16
Кількість переглядів: 375

Фото без опису   16 липня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика проведено координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, представниками міської ради та районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області щодо організації проведення дострокових парламентських виборів 21 липня 2019 року.

Звертаючись до присутніх Віктор Турик зауважив на необхідності координації дій відповідних організацій та районних служб задля проведення позачергових виборів народних депутатів України на належному рівні. Особливу увагу необхідно приділити охороні громадського порядку та чергуванню представників Державної служби надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях для своєчасного реагування на позаштатні ситуації, безперебійній подачі електроенергії і зв’язку, наявності на виборчих дільницях медичних аптечок та забезпеченню належного медичного  обслуговування.

Начальник районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області Дмитро Турченко зазначив, що з сьогоднішнього дня працівники районного сектору переведені в посилений режим несення служби, за кожною виборчою дільницею закріплений співробітник ДСНС.

Алла Кишкіна, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА, повідомила, що робота відділу проводиться в штатному режимі, продовжують формувати уточнені списки виборців, надають консультації, готуються до видачі списків виборців та виборчих бюлетенів дільничним комісіям.

Підводячи підсумки, було вирішено координувати спільні дії установ, організацій та відповідних районних служб щодо проведення на належному рівні позачергових парламентських виборів, вирішувати проблемні питання в робочому порядку, узагальнити ситуацію та підвести підсумки стосовно організації виборів на наступній нараді у п’ятницю 19 липня 2019 року, напередодні виборів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора