Відбулась перевірка стану додержання Конституції України та законів України, інших актів законодавства виконавчим комітетом Лазурненської селищної ради

Дата: 11.07.2019 16:31

Фото без опису       Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від      09 липня 2019 року № 217 «Про  створення районної робочої групи з питань перевірки стану додержання Конституції України та законів України, інших актів законодавства виконавчим комітетом Лазурненської селищної ради», з метою забезпечення проведення на належному рівні курортного сезону, упорядкування діяльності виконкому Лазурненської селищної ради, районна робоча група 11 липня 2019 року здійснила перевірку роботи виконавчого комітету Лазурненської селищної ради згідно програми, затвердженої вищезазначеним розпорядженням. До складу районної робочої групи, на чолі з головою РДА Віктором Туриком, увійшли заступники голови районної держаної адміністрації, представники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

За результатами  перевірки голова районної державної адміністрації Віктор Турик надав доручення членам районної робочої групи провести аналіз діяльності виконавчого комітету Лазурненської селищної ради та до 26 липня 2019 року надати висновки відповідно до своєї компетенції.