Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Увага оголошення про особистий виїзний прийом громадян заступником прокурора Автономної Республіки Крим

Переглядів: 341

У четвер 28 лютого 2019 року, з 10:00 до 13:00 на базі прокуратури Автономної Республіки Крим з дислокацією в м. Херсоні за адресою: м. Херсон, вул.. Кременчуцька, 69 відбудеться виїзний прийом громадян заступником прокурора Автономної Республіки Крим з метою виявлення порушень конституційний прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, громадян України, що мешкають на тимчасово окупованій території півострова Крим, виявлення фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та інших питань.

Попередній запис на прийом та довідки з 09:00 до 17:45 у робочі дні за телефоном: 044-596-73-57.

Попередній запис не є обов’язковим.