Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Скадовська районна державна адміністрація представила туристичний потенціал Скадовського району на міжнародній туристичній виставці UITT 2018

Переглядів: 1202

З 28 по 30 березня 2018 року у Київі відбулась традиційна 24 Міжнародна туристична виставка Uitt 2018 "Україна – подорожі та туризм" - традиційна щорічна зустріч міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа - компаній, організацій, готелів, перевізників та медіа. Цього року у виставці взяли участь 366 компанії з 24-х країн світу та 37 міст та регіонів України.

Скадовська районна державна адміністрація спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією представили свій рекреаційний, туристичний потенціал, оздоровчі заклади та туристичний бізнес району.

Для презентації Скадовського району розроблено та виготовлено презентаційний буклет з висвітленням основних напрямків оздоровлення і відпочинку. Для туристів, тур-агенцій, відвідувачів виставки виготовлено рекламно – інформаційну буклетну продукцію, а також сувеніри з природного місцевого матеріалу, магніти Скадовського краю та інше. Більш ніж 7 тисяч агітаційних продуктів надано безпосередньо цільовій аудиторії: туроператорам, турагенціям, туристам. Досягнуто ряд домовленостей про співпрацю з туроператорами та представниками регіонів України. Прийнято участь у семінарах та презентаціях, в тому числі  «Інфраструктурні рішення для розвитку туристичних територій», «Презентація Національної програми лояльності «Турист України»» та інших.

"Дуже приємно, що стенд Херсонщини неодноразово відвідала Народний депутат України, голова підкомітету з питань туризму Анна Романова. Це свідчить, що Херсонська область займає дуже важливе місце в контексті розвитку туризму України". Щиро вдячні за слова відзнаки в адресу нашої області та району", - зазначає перший заступник голови Скадовської  райдержадміністрації Сергій Павленко, який також брав участь у цьому міжнародному заході. Також він повідомляє, що роботи туристичної команди Херсонщини на об'єднаному стенді області отримали позитивну відзнаку від заступника голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Балоня. « повернутися до списку новин