Працівники соціальної сфери отримали привітання з нагоди свого професійного свята

Дата: 05.11.2018 15:46

За традицією, у першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери, люди, які день у день налагоджують зв'язки, роблять добро, виявляють милосердя, спілкуються з людьми, що мають різні проблеми: зі здоров'ям, з  працевлаштуванням, соціальною адаптацією, сімейні проблеми тощо, адже  метою соціальної політики Президента та Уряду України є захист соціальних гарантій, створення оптимальних умов для функціонування та розвитку соціальних відносин, розкриття творчого потенціалу людини, досягнення стабільності та соціальної злагоди в суспільстві задля побудови вільної, демократичної та європейської України.

Напередодні, 02 листопада 2018 року з нагоди цього свята у виставковій залі РБК імені Шевченка відбулись урочистості, до участі у яких було запрошено представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, районних підприємств, установ та організацій, громадськість, ЗМІ.

Теплі слова вітань та яскраві пісенні виступи цього дня лунали для винуватців свята. Звертаючись до присутніх, заступник голови районної державної адміністрації Надія Сєркова зазначила: «Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.  Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.  Переконана, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує. Бажаю Вам і Вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров'я,  щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!».

Також заступник голови райдержадміністрації оголосила Подяку голови районної державної адміністрації:

Бейко Лідії Григорівні - начальнику фінансово-господарського забезпечення - головному бухгалтеру Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Гультаю Ігорю Васильовичу - директору Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Маловій Анаїт Койрунівні - заступнику директора, завідувачу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги комунальної установи «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»;

Проточенко Анні Юріївні - головному спеціалісту відділу економіки і фінансів управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Цегельній Валентині Володимирівні - головному спеціалісту по роботі з інвалідами відділу організаційно-кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Святковий захід подарував усім присутнім світлі емоції, радісні враження та гарний настрій!