Призначено заступника голови Скадовської районної державної адміністрації

Дата: 07.02.2019 15:46

Фото без опису Відповідно до подання в Кабінет Міністрів України голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та погодження Кабінету Міністрів України від 24 січня 2019 року № 1610/0/2-19, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01 лютого 2019 року № 08к на посаду заступника Скадовської районної державної адміністрації призначено Бословяка Михайла Олександровича.

Народився Михайло Олександрович 20 жовтня 1986 року в місті Скадовську Херсонської області. З жовтня 2004 по жовтень 2005 – проходив військову службу у Збройних Силах України. З вересня 2007 по вересень 2008 – проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України за спеціальністю розвідник-радіотелеграфіст. Після початку антитерористичної операції на Сході України, з березня 2014 по березень 2015 - призваний у Збройні Сили України. Приймав участь в АТО в Донецькій, Луганській областях. З грудня 2016 по грудень 2017 – зарахований до військової служби за контрактом.

У 2018 році закінчив вищий навчальний заклад «Херсонський економічно-правовий інститут» та здобув ступінь бакалавра, отримавши кваліфікацію менеджера-адміністратора.

Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». З 2017 року до теперішнього часу працював радником голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з питань взаємодії з воїнами – учасниками АТО.

З 04 лютого 2019 року призначений на посаду заступника голови Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області.