ХV Всеукраїнська Спартакіада «Юний спартаківець» по дзюдо в Скадовську

Дата: 24.09.2018 15:36

Фото без опису    Фото без опису                21 вересня 2018 року в спортивному залі районного будинку культури ім. Т. Г. Шевченка, з метою популяризації Олімпійських видів спорту, відбулося урочисте відкриття  ХV Всеукраїнської Спартакіади «Юний спартаківець» по дзюдо. Участь у цих змаганнях беруть найсильніші команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», кращі спортсмени України з Київської, Харківської, Сумської, Запорізької, Вінницької та Херсонської областей.

Вітаючи учасників змагань, заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Надія Сєркова зазначила: «Приємно, що змагання такого рівня проходять саме в нашому місті. Бажаю всім великих перемог, нових рекордів та спортивних здобутків. Нехай саме на вашу честь на світових першостях буде лунати Гімн нашої держави».

Після урочистостей розпочалися змагання, за результатами яких серед юнаків І місце виборола Запорізька область, ІІ – Харківська область, ІІІ – Вінницька область, Херсонська область посіла V місце; серед дівчат І місце -. Вінницька область, ІІ - Київська, ІІІ – Харківська, ІV – Херсонська область.