Покладання квітів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.

Дата: 08.05.2018 15:33

Фото без опису Фото без опису                           08 травня 2018 року, по закінченню мітингу, присвяченого відзначенню Дня пам’яті та примирення, який відбувся на Алеї Слави, згідно рішення оргкомітету церемонію покладання квітів провели біля могил, пам’ятних знаків загиблим героям часів Другої світової війни та могил воїнів АТО.

Голова районної державної адміністрації Віктор Турик разом із представниками районної державної адміністрації та військовослужбовцями провели церемонію покладання квітів до Вічного вогню, пам’ятного знаку на честь Скадовської авіагрупи, пам’ятного знаку «Загиблим за єдину Україну», пам’ятної дошки загиблому воїну АТО Віталію Бєлікову.

Фото без опису Фото без опису                           Схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.