Відбулось робоче засідання робочої групи з питань децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад

Дата: 10.04.2019 15:32

09 квітня 2019 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павленка С.М. відбулось чергове засідання робочої групи з питань децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад, в якому взяли участь члени робочої групи: голови місцевих рад району, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації та інших органів державної влади.

Відкриваючи засідання, Сергій Павленко повідомив присутніх про те, що розпорядженням Кабінету міністрів України від 23 січня 2019 року № 77- р «Про затвердження плану заходів з реалізації нового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019-2021 роки» затверджено план заходів, згідно якого обласні державні адміністрації в обов'язковому порядку мають подати до Кабінету Міністрів до 1 травня перспективні плани об’єднання територіальних громад, які покривають 100 % території областей.

З огляду на те, що у Скадовському районі на сьогоднішній день не створено жодної громади, в ході засідання було запропоновано в найкоротший термін розглянути зазначене питання на сесіях місцевих рад та запропонувати свої варіанти об’єднання для обговорення та внесення змін до перспективного плану об’єднання громад Скадовського району.