Навчання профспілок

Дата: 04.03.2019 15:27

Фото без опису   Фото без опису                          За ініціативи голови районної державної адміністрації Віктора Турика 01 березня 2019 року голова обласної організації профспілки працівників державних установ України Людмила Татаринова провела навчання з питання соціального діалогу та колективно-договірної роботи.

Участь у навчанні  взяли: керівництво районної державної адміністрації, голова районної профспілкової організації працівників державних установ Лілія Козел, державні службовці, члени профкому первинної профспілкової організації, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Людмила Григорівна надала методичні та практичні рекомендації щодо колективно-договірного регулювання, досягнення балансу інтересів державних службовців та керівництва районної державної адміністрації у процесі господарської діяльності державної установи та зобов’язань, взятих сторонами на себе.