Урочистості до Дня державної служби

Дата: 21.06.2019 15:22

Фото без опису    Щорічно 23 червня в Україні відзначається День державної служби України. Це професійне свято було засноване Указом Президента у 2003 році.

Напередодні свята працівники апарату Скадовської районної державної адміністрації, її структурних підрозділів та районних служб урочисто відзначили своє професійне свято. Розпочалося святкування у виставковій залі районного будику культури з привітання голови райдержадміністрації Віктора Турика , який наголосив: «Постійна відповідальність за стан справ у суспільстві — нелегка праця, яка потребує справжньої відданості, компетентності, ініціативи і творчого ставлення до роботи. Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.. Щиро бажаю вам у цей нелегкий час витримки, терпіння, невичерпної енергії та нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.»

Під час урочистої частини за сумлінну працю в органах виконавчої влади та професійне виконання службових обов’язків було нагороджено кращих державних службовців Скадовського району.

Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації нагороджено:

- Кулєнкову Наталію Федорівну-начальника Управління Державної казначейської служби у Скадовському районі.

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації нагороджено:

- Гальченко Ольгу Юріївну - головного спеціаліста відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації

- Євстратенко Наталю Вікторівну- головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації

- Носкову Ларису Миколаївну- т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та  житлово-комунального господарства районної державної адміністрації

Оголошено Подяку голови районної державної адміністрації:

- Маркіній Ларисі Олександрівні-- завідувачу сектору надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та туризму районної державної адміністрації

З особливим теплом сьогодні згадували сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали працівники культури. Мистецькі привітання присутнім подарували аматори сцени та художні колективи.