Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Участь скадовчан у Великодній акції «Писанковий сад» в м. Херсоні

Переглядів: 348

25 квітня 2019 року творчі колективи Скадовського району взяли участь в культурно-мистецькій Великодній акції «Писанковий сад», яка відбулась  в м.Херсоні на базі етно-культурного комплексу «Херсонська світлиця» обласного Центру народної творчості.

Кожен район області презентував Великодні вироби, якими прикрасили дерева. Різнобарв’я крашанок, писанок, ляльок-мотанок, великодніх віночків, тематичних виробів з різноманітного природного матеріалу - паперові ангелики, муляжі Пасок, пташки, зайці та багато іншого прикрасили дерево Скадовського району. Майстриня Альона  Жигарева представила херсонцям тематичну сувенірну виставку, а Ольга Корсунська  презентувала вироби з петриківським розписом. Родзинкою заходу стала тематична фото-зона, біля якої фотографувалися усі охочі.