Дата: 11.05.2019 15:18

Фото без опису         Фото без опису                                                                                            З метою залучення державних службовців до активних занять фізичною культурою та спортом, щорічно в Скадовському районі проводиться спартакіада серед збірних команд державних службовців.

11 травня 2019 року в спортивному залі районного будинку культури ім. Т. Г. Шевченко відбувся І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців. У спартакіаді брали участь 4 команди: районної державної адміністрації, відділу культури районної державної адміністрації, міської ради та  Скадовського районного сектору Головного Управління Державної служби України з Надзвичайних ситуацій.

З привітальним словом до учасників змагань звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик і зазначив, що данні Спартакіади проводяться з метою пропагування здорового способу життя, популяризації фізичної культури та спорту серед державних службовців, які повинні бути прикладом наслідування для інших та побажав отримати задоволення від змагань не тільки учасникам, а й вболівальникам і досягти перемог, успіхів і спортивних здобутків.

Змагання проходили у запеклій і напруженій боротьбі  І загальнокомандне місце посіла команда відділу культури районної державної адміністрації, ІІ – міської ради, команда державних службовців районної державної адміністрації виборола ІІІ місце, IV – Скадовського районного сектору Головного Управління Державної служби України з Надзвичайних ситуацій.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо переможців змагань!