У районі відзначили День працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2018 15:17
Кількість переглядів: 1947

Фото без опису Фото без опису                      День працівників сільського господарства України — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада. День працівника сільського господарства – це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

16 листопада 2018 року у  районному будинку культури ім.. Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Вшановували тих, хто, не покладаючи рук, працює у полі, чесною самовідданою працею творить найдорожче – хліб. Хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, примножувати її славу і добробут. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства району.

Керівники району щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, спеціалістам, керівникам господарств та всім тим, хто щоденно своєю сумлінною працею забезпечує населення продуктами харчування, привітали ветеранів, для яких шматочок духмяного хліба завжди був підтвердженням святого обов’язку перед рідною землею, побажали сільським трудівникам Скадовщини міцного здоров’я, радості, щоб щедра осінь обдаровувала своїми плодами, приносила в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя.

«Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву. Для нашого району аграрний сектор – це основа районного бюджету, це забезпечення роботи шкіл, установ охорони здоров’я і культури, життя району», - підкреслив голова районної державної адміністрації Віктор Турик.

Далі очільник району провів церемонію нагородження найсумлінніших працівників галузі, яка додала піднесеного настрою учасникам святкового зібрання.

За вагомий особистий внесок у виробництво сільськогосподарської продукції, високу професійну майстерність, наполегливість і відповідальність у виконанні поставлених завдань та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства Почесною Грамотою Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації нагороджені:

• Пащенко Василь Сергійович - начальник Скадовського управління водного господарства;
  • Долженко Сергій Миколайович – тракторист СГВК «Лідія»;
  • Бєлоусов Сергій Олексійович - тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ДП «Дослідне господарство інституту рису НААН України»;
  • Маркович Марія Володимирівна - оператор машинного доїння ДП «Дослідне господарство інституту рису НААН України»;
  • Оленін Юрій Романович – агроном з насінництва  товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Булюк»;
  • Соценко Віталій Іванович - голова фермерського господарства «Соценко», голова асоціації фермерів та землевласників Скадовського району;
  • Томашук Юрій Адамович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Івашківський інкубатор».

Грамотою голови районної державної адміністрації нагороджені:

- Гришко Віталій Вікторович - машиніст дробильно - помельно - сортувальних механізмів СТОВ «Агрофірма – Булюк»  Скадовського району;

- Шевчук Олександр Миколайович - головного зоотехніка сільськогосподарського виробничого кооперативу «Лідія» Скадовського району;

- Трифонов Сергій Григорович – приватний підприємець;

- Якименко Олег Миколайович - токар ремонтно - механічної майстерні Державного підприємства «Дослідне господарство інституту рису Національної академії аграрних наук України» Скадовського району

Упродовж заходу співочі та танцювальні колективи районного будинку культури ім..Шевченка дарували присутнім музичні вітання та радісний настрій. У залі панувала по-справжньому святкова й доброзичлива атмосфера.