Великодня акція «Великоднє дерево бажань» в Скадовському районі

Дата: 26.04.2019 15:11

Фото без опису Фото без опису                    25 квітня 2019 року біля Скадовського районного будинку культури культпрацівники вітали усіх, хто завітав на акцію «Великоднє дерево бажань». Під спів народного ансамблю народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова) величних веснянок, кожен мав змогу прикрасити Великоднє дерево та загадати бажання!

Писанками, «зайцями» та тематичними поробками дерево прикрашали: вихованці дитячих садочків «Казка» та «Теремок», учні СНВК «Академічна гімназія», працівники КЗ «Скадовська ЦБС», КЗ «Скадовська ДШМ», Скадовський ЦДЮТ, відділ культури Скадовської РДА, а також творчі колективи районного будинку культури.

Яскраво прикрашене дерево милувало око пересічних громадян, які висловлювали своє захоплення від побаченого!

25 квітня на площі біля Лазурненського будинку культури відбулася акція до Великодня «Прикрасимо Дерево Надії», а також майстер-клас «Поробки-іграшки до Великодня». На акцію прийшли учні і вчителі ЗОШ, вихованці дитячого садка «Сонечко», вихователі та аматори КЗ «Лазурненський СБК» (директор Валентиною Демчук).

Майстер-клас проводила Дарина Івашко, керівник дитячого любительського об`єднання з декоративно-прикладного мистецтва КЗ «Лазурненський СБК» та майстриня Любов Миколаївна Кравченко. Діти виготовили поробки-іграшки до Великодня і до кожної прикраси загадували бажання та мрії. Всі разом прикрасили дерево Надій.

З добром та мирним небом Скадовський район розпочинає Великодні свята!