Голова районної державної адміністрації вшанував пам'ять загиблих моряків

Дата: 08.05.2018 14:59

08 травня 2017 року голова районної державної адміністрації Віктор Турик у складі скадовської делегації з представників районної державної адміністрації, районної ради, ДП «Скадовський морський торговельний порт», Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України», представників ради ветеранів Скадовського району, районного військового комісаріату, прикордонників, громадськості відвідав острів Джарилгач, де поклав квіти до пам’ятника загиблим морякам.

Делегація вшанувала пам’ять героїв-моряків, які до останнього подиху стояли за свободу своєї Батьківщини, віддали життя, однак не скорилися і у далекому 1941 році загинули у нерівному бою, захищаючи наше місто та державу від окупантів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

За морською традицією, вшановуючи пам’ять загиблих героїв, було спущено на воду квіти і вінок вдячності та пошани від скадовчан.