Відбулася робоча нарада з питань контролю за використанням рекреаційних зон на території острова Джарилгач

Дата: 08.06.2018 14:40

Фото без опису          07 червня 2018 року під керівництвом голови Скадовської державної адміністрації Віктора Турика відбулася робоча нарада з питань контролю за використанням рекреаційних зон на території острова Джарилгач.

На нараді були присутні  представники районної державної адміністрації, міської ради, районної ради, Державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство», Національного природного парку «Джарилгацький», Скадовського районного сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, відокремленого структурного підрозділу  Скадовського міжрегіонального відділу Державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», депутат Херсонської обласної ради, представники громадської ради при голові райдержадміністрації.

З 2016 року згідно розпорядження від 20 квітня 2016 року № 217 “Про створення робочої групи з контролю за використанням рекреаційних зон на території острова Джарилгач в межах території державного підприємства “Скадовське дослідне мисливське господарство” працює робоча група, яка у 2018 році оновлена. До складу робочої групи включено: Павленка Сергія Миколайовича - першого заступника голови районної державної адміністрації, голову робочої групи, Сєркову Надію Миколаївну - заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови робочої групи, Коваленка Дмитра Анатолійовича  - начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, секретара робочої групи, Афанасіаді Дмитра Миколайовича - першого заступника голови Скадовської міської ради (за згодою), Бартчук Ірину Дмитрівну - голову Скадовської районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга», голову громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації (за згодою), Буланову Ірину Михайлівну - члена громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації, члена громадської організації «Всеукраїнська дитяча спілка Екологічна варта» (за згодою), Васильєва Олега Петровича - депутата Скадовської міської ради (за згодою), Войналовича  Валерія Леонідовича - директора Державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» (за згодою), Довганіча Володимира Івановича - депутата Скадовської районної ради (за згодою), Лісовську Євгенію Георгіївну - т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, Коваленка Віталія Михайловича - директора Національного природного парку «Джарилгацький» (за згодою), Курікова Володимира Львовича - депутата Херсонської обласної ради (за згодою), Старенького Олега Федоровича - голову Скадовської районної ради (за згодою).

Робоча група є постійно діючим і контролюючим органом, яка стежить за  дотриманням екологічної безпеки, збереженням природно-заповідної зони та перспективою розвитку рекреаційних зон на території острова Джарилгач в межах територій державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство», створенням умов для безпечного відпочинку туристів та відпочиваючих.

На засіданні були обговорені нагальні питання щодо упорядкування місць масового відпочинку на території о.Джарилгач та організації контролю за дотриманням санітарного стану на о.Джарилгач.

В ході наради був напрацьований алгоритм організації роботи та контролю з боку влади та громадськості.

За результатами обговорення було вирішено:

1. Провести додаткову спільну нараду  11 червня 2018 року о 13:00 в залі засідань районної ради, щодо упорядкування місць масового відпочинку на о.Джарилгач, за участю представників надавачів послуг по перевезенню на о. Джарилгач.
  2. Провести чергову планову нараду робочої групи 02 липня 13:00 в районній державній адміністрації, для аналізу та узагальнення інформації та контролю за виконанням доручень.

Запрошуємо всіх небайдужих 11 червня 2018 року о 13:00 прийняти участь у нараді,

яка відбудеться  в залі засідань районної ради.