Всеукраїнські змагання громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»

Дата: 21.06.2019 14:08

З метою залучення різних верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом, стало традиційним щорічне проведення в місті Скадовську Всеукраїнських змагань громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

21 червня 2019 року Скадовщина щиро зустрічала гостей з різних областей України.

Під звуки спортивного маршу командуючий парадом вивів на сцену делегації команд: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, областей. Завершувала ходу делегація команди Херсонської області. Дівчата в національних костюмах на рушниках піднесли короваї голові Оргкомітету та представникам команд.

На відкритті Колосіади були присутні члени організаційного комітету та почесні гості:

голова Оргкомітету, голова громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»  - Мендус Олександр Петрович,  заслужений працівник фізичної культури та спорту України;

заступник директора Асоціації об’єднаних територіальних громад – Добрянський Тарас Григорович,

перший заступник голови громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» - Савчук Григорій Устинович;

заступник голови громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» - Вівтоняк Михайло Іванович;

голова Скадовської районної державної адміністрації – Турик  Віктор Ананійович;

голова Скадовської районної ради -  Старенький Олег Федорович;

секретар Скадовської міської ради – Сокольчук Олег Миколайович.

З привітальним словом до всіх учасників звернувся голова Оргкомітету, голова громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»  - Олександр Мендус, який привітав учасників з початком змагань, висловив побажання в тому, що б фізична культура та спортивний рух у сільській місцевості розвивалися на рівні міст, зміцнювати тіло та дух, нових досягнень та перемог, нехай переможе найсильніший.

Голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик сказав, що приємно бачити на Скадовській землі представників всієї України, а також побажав заохочувати членів громад до занять фізичною культурою та спортом, наснаги для перемог не тільки у спорті, а й в житті.

Звуками маршу командуючим парадом розпочато проведення змагань.