Під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань проведення XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри»

Дата: 27.07.2018 14:02

26 липня 2018 року в районній державній адміністрації, під керівництвом голови райдержадміністрації  Віктора Турика відбулося засідання районної робочої групи з підведення підсумків організації та готовності проведення XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри».

У засіданні взяли участь представники компанії “Таврійські Ігри”, секретар Скадовської міської ради, керівники районних служб, управлінь та організацій, які забезпечують організаційні заходи проведення в місті Скадовську фестивалю «Чорноморські ігри».

На засіданні обговорили готовність усіх служб для проведення на належному рівні фестивалю.  Під час проведення фестивалю біля пляжного спортивного майданчику навпроти готелю «Хвиля» чергуватимуть бригади екстреної медичної допомоги Скадовської станції екстреної медичної допомоги,  для здійснення медичного супроводу,  визначені завдання силових структур щодо упередження антитерористичних заходів задля безпеки громадян, визначено забезпечення чергування пожежного автомобіля поруч зі  сценою та катера МНС на морській гладі, уточненні місця розселення виконавців та учасників фестивалю, залучення працівників комунального підприємства «Очисні споруди» м. Скадовська з метою оперативного прибирання сміття одразу після завершення концерту, у нічний час.

Запрошуємо мешканців міста, району, а також гостей 27 липня 2018 року о 16.00 год. на півфінал вокального конкурсу, о 21.00 год. – на урочисте відкриття фестивалю,  28 липня 2018 року о 18.00 год. на фінал  вокального конкурсу та 29 липня 2018 року о 19.00 год. на гала-концерт XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри».

Бажаємо вам приємного перегляду та незабутніх вражень!