Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Зроблю все можливе, щоб провести вибори в об’єднаних громадах - Президент України

Переглядів: 207

Президент Петро Порошенко зауважив, що закон визначає - під час воєнного стану не можуть проводитися вибори, в тому числі  проводитись вибори в об’єднаних територіальних громадах.

«Я хочу наголосити, що я зроблю все від мене залежне... Бо від загрози російської агресії у нас, на сьогоднішній день, демократія не порушена. І ніякої там військової влади у нас немає... Я зроблю усе від мене залежне, щоб на наступне пленарне засідання Верховної Ради України підготувати необхідні законодавчі ініціативи, які будуть мати обмежений термін дії до кінця поточного року, які б дозволили провести вибори в об’єднаних територіальних громадах», - розповів він.

Глава держави відзначив важливість забезпечення нормального життя українських громадян та реформи децентралізації, що спрямована на підтримку людей.