Засідання районної комісії

Дата: 22.03.2019 13:54

Фото без опису                    22 березня 2019 року під головуванням заступника голови Скадовської районної державної адміністрації Михайла Бословяка відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

Членами комісії розглянуто 10 заяв про нарахування соціальної допомоги і 43 заяви про призначення житлової субсидії. Це сім’ї, в яких виховуються троє і більше дітей, у складі яких є інваліди, сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.

За всіма заявами комісією прийняті позитивні рішення. Як зазначив Михайло Олександрович, це дозволить підвищити рівень матеріального забезпечення звернувшихся малозабезпечених сімей, дасть змогу зменшити їх витрати на оплату житлово-комунальних послуг.