Привітання голови районної державної адміністрації з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2019 13:35

Фото без описуШановні жителі Скадовського району!

Щиро вітаю вас з визначним національним святом – Днем Конституції України !

28 червня 1996 року назавжди ввійшов в історію України як видатна і знаменна подія. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Бажаю, щоб це свято об’єднало нас усіх у прагненні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт Скадовщини та усієї України, гідне життя громадян, щасливий завтрашній день наших дітей.
Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу!

Міцного вам здоров’я, щастя і достатку, любові і миру, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів!

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!