Під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулося засідання оргкомітету

Дата: 24.06.2019 11:56

Фото без опису   28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.

Відтоді українці щорічно відзначають цю пам’ятну дату, як державне свято – День Конституції України.

24 червня 2019  року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня Конституції України.

В ході засідання обговорювалися пропозиції щодо організації заходів та вирішені питання охорони громадського порядку та забезпечення медичного чергування, та інше.

За результатами засідання оргкомітету заплановано провести районні урочистості 27 червня 2019 року о 8:30 годині  у сквері біля пам’ятника великому Кобзарю– Т.Г.Шевченко.

Підводячи підсумки засідання, очільник району наголосив, що від злагодженої роботи всього оргкомітету залежить якість проведення заходів.