Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нарада з питань контролю за використанням рекреаційних зон на території острова Джарилгач

Дата: 07.06.2019 11:48
Кількість переглядів: 767

Фото без опису              30 травня 2019 року в приміщенні  районній державній адміністрації відбулась робоча нарада з питань контролю за використанням рекреаційних зон на території острова Джарилгач. В нараді взяли участь представники районної державної адміністрації, ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство», НПП «Джарилгацький», підприємці. Вів нараду голова районної державної адміністрації В.А.Турик.

На нараді розглянуто питання покращення рекреаційної діяльності на острові Джарилгач та Джарилгацької затоки в новому оздоровчому сезоні, дотримання санітарного стану на острові Джарилгач впродовж оздоровчого сезону, аналіз роботи підприємців у минулі роки. Голова районної державної адміністрації Турик В.А. наголосив на важливості винесених на розгляд питань щодо дотриманням екологічної безпеки, збереження природно-заповідної зони та перспектив розвитку рекреаційних зон на території острова, створення умов для безпечного відпочинку туристів та відпочиваючих. Особливу увагу приділив питанню своєчасного вивезення побутових відходів з о. Джарилгач.

Визначив певні завдання та запропонував шляхи їх покрокового вирішення. На постійному контролі залишаються питання підтримання належного екологічного та санітарного стану на рекреаційних ділянках острова Джарилгач в районі «Маяка», виконання перевізниками та підприємцями вимог щодо належної організації відпочинку та дотримання екологічних вимог при здійсненні  підприємницької діяльності. Зауважив, що районна державна адміністрація встановить контроль та координацію за  діяльністю  районних служб при організації масового відпочинку людей на острові. В разі виявлення порушень ведення підприємницької діяльності (умов договору) на рекреаційних ділянках та не усунення зауважень від робочої групи  з розгляду питань щодо екологічного стану острова Джарилгач і Джарилгацької затоки та відповідних служб, ставити питання щодо розірвання угод з підприємцями на ведення рекреаційної діяльності на острові Джарилгач.

Без винятку всім учасникам наради була надана можливість надати пропозиції, озвучити власні проблеми та бачення розвитку актуальних питань з покращення рекреаційної діяльності на острові Джарилгач та Джарилгацької затоки з урахуванням досвіду рекреаційної діяльності минулих років.

           Директор ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» Войналович В.Л. та директор НПП «Джарилгацький» Коваленко В.М. довели до підприємців вимоги щодо умов використання рекреаційних ділянок на острові Джарилгач.

            З метою дотримання належного санітарного стану на острові Джарилгач, своєчасного вивезення сміття було прийнято рішення, що побутові відходи безкоштовно буде вивозити ТОВ «Скадовськ-Марина» (Акулович Є.К.) для подальшої передачі на утилізацію КП «Очисні споруди» Скадовської міської ради. В ході обговорення досягнута повна домовленість між підприємцями та перевізником щодо узгодження механізму вивозу сміття з острова Джарилгач.

             Крім того, директор ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» Войналович В.Л. повідомив, що на острові Джарилгач є вільні ділянки для ведення рекреаційної діяльності, а саме: район «Маяка» - 7 шт., коса «Глибока» - 3 шт., «Красненський маяк» - 2 шт., напроти коси «Глибока» (відкрите море» - 7 шт.), смт Лазурне – 1 шт., коса біля смт. Лазурне – 9 шт., напроти с. Володимирівка - 1 шт.

            Бажаючи заключити угоду із ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» щодо спільної рекреаційної діяльності на острові Джарилгач можуть звертатись за консультацією до адміністрації підприємства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора