Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Працівники органів місцевого самоврядування району отримали привітання з нагоди свого професійного свята

Дата: 07.12.2018 11:36
Кількість переглядів: 1184

Фото без опису   Фото без опису       Напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування, яке відзначають 7 грудня, у великій залі районного будинку культури ім. Шевченка відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування, участь у яких взяли депутати рад різних рівнів, селищні та сільські голови, працівники та ветерани самоврядної ниви, представники виконавчої гілки влади, керівники підприємств установ та організацій.

«Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Місцеве самоврядування — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах депутатів місцевих рад всіх рівнів,  що представляють територiальнi громади та здiйснюють вiд їх iменi та в їх iнтересах функцiї i повноваження мiсцевого самоврядування.
Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову району і держави. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, мирного неба над головою, рідної землі під ногами, щастя, добра, витримки та нових звершень на ниві зміцнення державності», – у своєму вітальному слові зазначив голова районної державної адміністрації Віктор Турик.

На завершення виступу Віктор Турик висловив переконання, що діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади і в подальшому буде спрямована на вирішення нагальних проблем, підвищення життєвого рівня наших людей. Вона щиро привітала присутніх зі святом, побажала терпіння і, головне, відданості обраній справі.

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування нагороджено головного бухгалтера Тарасівської сільської ради Шару Тетяну Вікторівну.

Подяка голови районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування оголошена секретарю виконавчого комітету Лазурненської селищної ради Чорноус Ганні Миколаївні, водію автотранспортних засобів Благодатненської сільської ради Масловському Олександру Миколайовичу та головному бухгалтеру Благодатненської сільської ради Фірсовій Наталі Миколаївні.

Працівники та вихованці районного будинку культури підготували концертну програму для винуватців свята та учасників зібрання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора