Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нарада з керівниками оздоровчих закладів

Дата: 13.04.2018 11:29
Кількість переглядів: 698

Фото без опису      Фото без опису              12 квітня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Ананійовича Турика відбулась розширена нарада з питань підготовки Скадовського району до оздоровчого сезону 2018 року. Участь у нараді взяли керівники та власники оздоровчих закладів міста та району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району, керівники обласних інстанцій.
Нараду відкрив голова районної державної адміністрації Віктор Турик, який привітав присутніх із початком оздоровчого сезону та зазначив, що голова обласної райдержадміністрації Андрій Гордєєв наголошує, що пріоритетним напрямком розвитку Херсонської області є розвиток туристичної галузі. Очільник райдержадміністрації закцентував увагу на тому, що райдержадміністрація налаштована на співпрацю та допомогу закладам оздоровлення та відпочинку.

Також до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко, який зазначив, що районною державною адміністрацією з початку поточного року проведено низку заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі району. Детально проінформував присутніх про використання коштів цільового фонду за 2017 рік зокрема, налагоджено співпрацю з туристичними асоціаціями, досягнуто домовленість про проведення низки фестивалів протягом курортного сезону на території району, створюється логотип туристичного бренду Скадовського району, який має на меті його використання у просуванні туристичних продуктів району, впізнаваності наших курортів на туристичному ринку та з метою використання  в оформленні офіційних документів елементів архітектури населених пунктів, рекламних носіях та іншому. Закінчуючи виступ Сергій Павленко висловлює щиру подяку від районної державної адміністрації усім закладам відпочинку та оздоровлення, які у 2017 році надали фінансову підтримку до цільового фонду  соціально-економічного та курортно-рекреаційного розвитку Скадовського району, сприяли відпочинку дітей пільгових категорій та для продовження роботи у цьому напрямку висловив прохання по можливості укласти відповідні договори та сприяти його наповненню.

            Представники районних служб та відомств, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації довели до відома керівників оздоровчих закладів основні завдання, які будуть спільно вирішуватись у поточному оздоровчому сезоні, ознайомили із можливостями надання допомоги в роботі.
            Кожному із присутніх була надана можливість висловити свою думку, внести свої пропозиції та зауваження. Директор бази відпочинку «Гілея» Володимир Владимиренко проінформував про проблеми з якими директорам та власникам оздоровчих закладів доводиться «стикатись» та свої пропозиції щодо їх вирішення.

Віктор Турик дав змогу виступити та зазначити про свої пропозиції місцевим товаровиробникам, зосередивши увагу  на їх підтримці, з метою надходження коштів до державного та місцевого бюджету за рахунок сплати податків. Серед товаровиробників були представники: споживчої кооперації «Хлібокомбінат», виробничо-торгового підприємства «Натюрель», Українського проекту бізнесу та розвитку плодоовочівництва, «Земля Таврії» та представник ТОВ «Меркурій».

Голова РДА закликав до співпраці та допомоги для злагоджених дій районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та керівництва оздоровчих закладів, запевнив, що тільки спільні дії будуть спрямовуватись на якісну підготовку до проведення нового оздоровчого сезону та акцентував, що буде зроблено все, для сприяння покращенню умов оздоровлення та відпочинку, приваблення нових туристичних потоків та додаткових фінансових надходжень для розвитку району.
Скадовський район готовий гідно зустріти відпочиваючих та гостей не лише нашої країни, а й з інших країн світу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора