За значний особистий внесок у різні сфери діяльності жителів Херсонщини відзначили державними нагородами

Дата: 12.04.2019 11:29

9 квітня, під час засідання колегії обласної державної адміністрації голова ОДА Андрій Гордєєв вручив жителям області відзнаки за заслуги у різних сферах діяльності.

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю волонтер Ольга Чесніша отримала  відзнаку Президента України – Хрест Івана Мазепи.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Шевченківського сільського голову Скадовського району Сергія Кручиненка.

Завідувачу відділення комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша» Тетяні Пановій присвоєно звання «Заслужений лікар України», майстриня декоративного розпису з Генічеського району Надія Ліхачова –  отримала звання «Заслужений майстер народної творчості України», завідувач відділу, професор кафедри Херсонського державного університету Олександра Штепенко - «Заслужений працівник освіти України»,  директор з виробництва ПАТ  «Каховський завод електрозварювального устаткування» Юрій Ктітор – «Заслужений машинобудівник України».

Відповідно до рішення засідання Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Херсонської області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитра Бутрія.

Відповідно до наказу командувача Національної гвардії України відомчою заохочувальною відзнакою Національної гвардії України нагрудним знаком «За доблесну службу» нагороджено старшого солдата запасу, який проходив службу за контрактом в батальйоні спеціального призначення військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання Сергія Суворова.

Вітаємо всіх нагороджених з отриманими відзнаками та званнями!