На толоку — із завзяттям!

Дата: 10.04.2018 11:24

Фото без опису   Фото без опису                       З метою поліпшення санітарного стану населених пунктів району, благоустрою міста, селища, сіл та прилеглих територій, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва від 19 березня 2018 року № 196 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» в населених пунктах області» та розпорядження голови районної державної адміністрації Віктора Турика від 30 березня 2018 року № 128 “Про проведення щорічної акції “За чисте довкілля” у населених пунктах Скадовського району” оголошено акцію “За чисте довкілля”.

04 квітня 2018 року працівники Скадовської районної державної адміністрації на чолі з очільником району Віктором Туриком долучилась до акції та поліпшили санітарний та естетичний стан прилеглої території.

Активну участь в проведенні акції “За чисте довкілля” взяли колективи сільських, селищних, міських рад та підприємств усіх форм власності,  чисельність учасників склала близько 1 тис. осіб. Спільними зусиллями упорядкувано 9 парків, скверів в районі; 22 дитячих та спортивних майданчиків; близько 0,5 тис.кв.м. територій, прилеглих до установ, організацій, підприємств та 0,3 тис.кв.м. придорожніх зелених зон. Таким чином, поставлені головою районної державної адміністрації завдання виконані у повному обсязі: здійснено санітарну очистку зелених насаджень, очищено від сміття узбічча доріг, проведено побілку дерев та бордюрів.

По завершенню роботи око милується красою рідного міста, а тобі приємно сприймати — що саме ти допомагаєш підтримувати цю красу.

Проведення в районі щорічної акції “За чисте довкілля” триватиме і надалі.

Фото без опису     Фото без опису