Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Ветерани МВС отримали привітання

Переглядів: 1062

         Відповідно до наказу Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова 20 грудня, колишній День міліції, визначено Днем вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ МВС та Національної поліції України.

Саме в цей день прийнято вітати всіх хто причасний до цього свята та на яких трималась правоохоронна система незалежної України. За їх плечима тисячі врятованих життів та безцінний досвід, яким вони наразі діляться з молодими поліцейськими.

            Напередодні,  18 грудня 2018 року, голова районної державної адміністрації Віктор Турик зустрівся з ветеранами МВС та привітав їх зі святом. «Це свято людей, які значну частину свого життя віддали служінню людям і державі у боротьбі зі злочинністю, заради спокою та безпеки громадян. Ваш професіоналізм, невтомна, натхненна праця та багаторічний досвід завжди будуть в пошані у теперішніх працівників поліції. Дякую вам за багаторічну та віддану службу народові України. Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла вам та вашим близьким!» - зазначив Віктор Турик.

         Подяка голови районної державної адміністрації за багаторічну, сумлінну, відповідальну працю, значні трудові здобутки, високий професіоналізм, принциповість та вимогливість,  вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС і національної поліції України була оголошена ветеранам МВС - Капшину Віталію Анатолійовичу та Гавриленку Анатолію Олександровичу.« повернутися до списку новин