Міжнародний день музики відсвяткували у Скадовській дитячій школі мистецтв

Дата: 04.10.2018 11:03

Фото без опису 03 жовтня 2018 року в актовій залі Скадовської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музики, яке щорічно відзначається 01 жовтня. Участь у культурному заході взяли очільники району та міста, ЗМІ.

Із словами привітань до колективу школи мистецтв звернулася заступник голови районної державної адміністрації Надія Сєркова: «В цей день я хочу привітати викладачів, які присвятили своє життя музиці та вчать своїх юних вихованців,  учнів відчувати її красу, які тільки починають усвідомлювати наскільки глибокий та багатогранний світ музики, композиторів, музикантів, співаків, диригентів нашого краю, усіх, хто просто любить музику, з чудовим святом – Днем музики! Бажаємо всім натхнення, творчих успіхів та досягнень. Хай повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї, радості на многії літа. Віри вам і впевненості в собі, світла в душі та радості в серці!

Під час заходу відзначили провідних діячів музичного мистецтва Скадовщини та школи мистецтв. Зокрема, подяку голови районної державної адміністрації було оголошено Мельниченко Анні Леонідівні — завідувачу музично-теоретичним відділом комунального закладу “Скадовська дитяча школа мистецтв”.

Яскрава концертна програма заходу створила неповторну атмосферу свята, подарувавши незабутні хвилини спілкування із прекрасним, вічним та неповторним мистецтвом, та  наповнила душі присутніх світлом, добром та радістю.