Для працівників Скадовської райдержадміністрації проведено навчання з питань запобіганння і протидії корупції

Дата: 07.02.2019 10:55

Фото без описуЗ метою забезпечення виконання антикорупційного законодавства, відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції», враховуючи Методичні рекомендації щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затвердженні рішенням Національного агентство з питань запобігання корупції від 06 липня 2017 року № 286 (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2018 року № 971 «Про затвердження Порядку організації в обласній державній адміністрації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами» в Скадовській районній державній адміністрації було проведено семінар-навчання для ознайомлення державних службовців з організацією роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Керівник апарату райдержадміністрації Андрій Кириченко, який відкрив навчання, відзначив, що питання порядку денного – надзвичайно важливі для державних службовців, оскільки регламентують їх діяльність та наголосив на необхідності проведення таких навчальних тренінгів з метою підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, створення негативного ставлення державних службовців до корупційних вчинків, а також правової обізнаності з питань практичної реалізації антикорупційного законодавства.

Більш детально, з загальними положеннями Порядку організації роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», внесеними викривачами до обласної державної адміністрації, ознайомив присутніх начальник відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Олег Калнауз. Також у ході зустрічі обговорено поняття дисциплінарної відповідальності державного службовця, розглянуто підстави для притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності відповідно до статті 65 Закону України «Про державну службу», види дисциплінарних стягнень та загальні умови їх застосування відповідно до статті 66 Закону України «Про державну службу», обставини, що пом’якшують або обтяжують дисциплінарну відповідальність, відповідно до статті 67 Закону України «Про державну службу». Також досліджено механізм функціонування дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ та її повноваження.

Підводячи підсумки навчання Андрій Кириченко наголосив присутнім на необхідність суворого дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції».