Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Учасники Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» відвідали унікальний реабілітаційний центр для атовців на Херсонщині

Дата: 24.04.2018 10:49
Кількість переглядів: 591

Фото без опису Фото без опису                               20 квітня 2018 року за дорученням голови Скадовської районної державної адміністрації Віктора Турика керівник апарату Скадовської РДА Андрій Кириченко разом з керівництвом обласної державної адміністрації, а саме радником голови Херсонської ОДА Гавришем Павлом Олександровичем, зустрічав учасників Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

В рамках зустрічі учасники делегації відвідали унікальний та єдиний на півдні України Центр високоспеціалізованої медичної реабілітації для воїнів АТО на базі КЗ «Обласна лікарня відновного лікування», який був створений за ініціативи Херсонської обласної державної адміністрації та за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Зустріла та провела екскурсію гостям стінами цього закладу головний лікар Вікторія Вагнєр.

Вона розповіла, що лікувально-профілактичний заклад складається зі стаціонару на 70 ліжок, який надає стаціонарну медичну допомогу (хірургічну, терапевтичну, травматологічну, неврологічну, отоларингологічну, гінекологічну), поліклінічно-діагностичного відділення на 240 відвідувань на добу по 17 лікарським спеціальностям та денного стаціонару на 48 ліжок.

Окрім цього, було продемонстровано найсучасніше обладнання німецького та американського виробництва для надання високоспеціалізованого комплексного медичного реабілітаційного відновлювального лікування.

Учасники делегації були у захваті від побаченої процедури прийому пацієнтів та щиро подякували керівництву області, які реально, а не на словах опікуються учасниками бойових дій АТО.

Окрім цього окремо було досягнуто домовленості, що цього року на Херсонщині у Скадовському районі на о.Джарилгач, в районі Маяку, знову працюватиме волонтерський опорний пункт "Душа Півдня" для реабілітації всіх бажаючих учасників АТО.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора