Присягнули на вірність українському народу!

Дата: 05.09.2018 10:38

Фото без опису   Фото без опису                                      Сьогодні, 04 вересня 2018 року, на базі дитячого оздоровчого табору «Веселка», у місті Скадовську, відбулося урочисте приведення до присяги військовозобов’язаних 124-ої окремої бригади територіальної оборони, які проходять військові тактичні навчання.

Присягнули на вірність українському народу 93 військовозобов’язаних, які не мали армійського досвіду - представники населених пунктів Скадовського, Олешківського, Голопристанського районів, серед яких робітники підприємств, працівники сільського господарства, фермери, підприємці, голови сільських рад. З цією подією їх привітали заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан, перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Сергій Павленко, голова Олешківської районної державної адміністрації, перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації.

«Ці військові тактичні навчання об’єднали людей різних професій, але всі вони об’єдналися з однією метою – захищати Україну. Велика честь для кожного чоловіка захищати свою Батьківщину. Наполегливо оволодівайте новими військовими знаннями і навичками, уважно слухайте на полігонах поради інструкторів. Адже Українській армії потрібен надійний і потужний резерв, який у разі необхідності прийде на допомогу діючим військовослужбовцям. Сьогодні важливий день для всієї держави, бо молоді воїни, які пообіцяли бути їй вірними, влилися у моноліт патріотів України. Бажаю міцного здоров’я і витримки», – сказав перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Сергій Павленко.

Хвилиною мовчання присутні згадали бойових побратимів, які відстоювали цілісність і незалежність України і заплатили за це своїм життям.

Військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони на Херсонщині триватимуть до 12 вересня.  За цей час будуть проведенні заняття з тактичної, вогневої підготовки, медичної підготовки та інших дисциплін, а також проведення злагодження підрозділів.

Заморені, запилені, але задоволені організацією та проведенням занять особовий склад продовжує навчатися військовій справі.

Так тримати!