Прикордонників Скадовщини вітали з професійним святом

Дата: 06.05.2019 10:10

Фото без опису Фото без опису                      03 травня 2019 року голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик відвідав відділ Державної прикордонної служби «Скадовськ» та  привітав прикордонників з професійним святом.

Звертаючись до зелених беретів, Віктор Турик відзначив їх важливу роль у забезпеченні територіальної цілісності та безпеки наших рубежів. Висловив вдячність усім тим, хто сумлінно і самовіддано виконує почесний обов’язок, захищаючи кордони України, та оберігаючи спокій жителів нашого району та всього українського народу вцілому.

Побажавши міцного здоров’я, миру та злагоди очільник району оголосив Подяку голови районної державної адміністрації за якісну організацію служби, професіоналізм, ініціативність та наполегливість, проявлену під час виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня прикордонника: старшині, інспектору прикордонної служби І категорії – начальнику І зміни групи технічних засобів охорони державного кордону відділення інспекторів прикордонної служби «Скадовськ» (типу В) Надточій Ірині Олегівні та старшому прапорщику, старшому техніку-інспектору прикордонної служби І категорії відділення зв’язку Прокопенку Олегу Дмитровичу.

«Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє. Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь. Щиро вітаю ветеранів прикордонної служби та нинішніх захисників рубежів Батьківщини з професійним святом, від усієї душі бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, благополуччя, добра та миру!» – наголосив у своїй промові Віктор Ананійович.