Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Андрій Гордєєв: «Ми поставили задачу змінити систему освіти»

Дата: 23.01.2019 09:53
Кількість переглядів: 989

Фото без описуНа цьому наголосив  голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв в ефірі телеканалу «ВТВ+», присвяченому підсумкам 2018 року.  

Голова облдержадміністрації наголосив, що треба йти в ногу з часом та орієнтуватися на європейські технології: «Ринок праці змінюється, змінюється і заробітна плата. Питання в тому, де брати фахівців. Пам’ятаю, у нас був місячник промисловості. Я їздив по промисловим підприємствам, і з собою брав кілька автобусів зі студентами профільних ПТУ. Діти дивилися на застаріле обладнання. Вразило, що навчаючись у професійно-технічних училищах, вони побачили обладнання вперше зі мною. Тому ми поставили задачу змінити систему освіти».

Йдеться про запровадження елементів дуальної форми навчання: 50% занять проходять в аудиторії, а інші 50% - на виробництвах, де студенти здобувають практичні навички.

«Процес євроінтеграції дає можливість збувати українську продукцію за європейськими цінами, валютою. Але не буває так, що технології в Німеччині, а в нас тільки сировина (як продукт, так і робочий ресурс). Тому ми боремося за те, щоб іноземні компанії розміщували у нас свої потужності», - пояснив Андрій Гордєєв.

Наприклад, завдяки реалізації інвестиційних проектів у Херсонській області вже створено 700 робочих місць. Така ж кількість людей раніше була вимушена їздити на кримський завод «Титан», а тепер може працювати вдома.

Крім того, в області реалізується програма «Людський капітал», яка дає можливість дітям із сільської місцевості безкоштовно здобувати вищу освіту й у подальшому працевлаштовуватися. В деяких університетах області розширили перелік спеціальностей. Так, у Херсонському державному університеті відкрито медичний факультет, а в Херсонському державному аграрному університеті – спеціальність «Архітектура та містобудування».

https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=wZfc1QbtffA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора