Скадовська дитячо-юнацька спортивна школа відсвяткувала 50-річний ювілей.

Дата: 28.03.2018 09:44

Фото без опису    Фото без опису                27 березня в Скадовському районному будинку культури імені Т.Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання  з нагоди 50-річчя від заснування дитячо-юнацької спортивної школи. Привітати колектив закладу, який виховав не одну плеяду талановитих спортсменів, прийшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, громадськість, ЗМІ, а також вдячні вихованців та ветерани спорту.

Зі святом юних спортсменів та їх наставників вітала заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Надія Сєркова, яка наголосила на важливій ролі закладу у спортивному житті району, адже тут виховуються діти, які загартовують дух та силу. «Саме ця школа дала старт у великий спорт та стала надійною опорою на життєвому шляху сотням юних жителів Скадовщини, саме звідси до вершин піднялися майстри спорту та чемпіони. Ними, уже відомими гандболістами, легкоатлетами, важкоатлетами, майстрами влучних м’ячів, нині по праву пишається наш край» - зазначила Надія Сєркова.

Свою вдячність працівникам  дитячо-юнацької спортивної школи представники влади висловили і у вигляді численних грамот. Так почесними грамотами Скадовської районної державної адміністрації були нагороджені Наконечний Олександр Борисович – тренер-викладач відділення футболу Скадовської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи; Соловйова Дар’я Дмитрівна – інструктор-методист, тренер-викладач відділення легкої атлетики Скадовської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи; Зінченко Ольга Миколаївна – тренер-викладач відділення гандболу Скадовської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури серед населення Скадовського району, популяризацію здорового способу життя та з нагоди 50-ти річчя комунального закладу «Скадовська районна комплексна дитяча-юнацька спортивна школа» нагороджені Боцман Клавдія Андріївна – ветеран Скадовської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи; Сиромятніков Євген Дмитрович – ветеран Скадовської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи; Свістьольнікова Валентина петрівна – ветеран Скадовської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Присутніх вітали творчі колективи районного будинку культури, даруючи гарний настрій усім присутнім.