Головою районної державної адміністрації підписане розпорядження про розподіл залишків коштів районного бюджету

Дата: 22.02.2018 09:42

Фото без опису                                                                                                                                                                    Керівництвом районної державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів та фінансовим управлінням районної державної адміністрації опрацьовано розподіл залишків коштів районного бюджету у сумі майже 9 млн. грн.

Задоволено всі звернення розпорядників коштів щодо збільшення видатків на утримання бюджетних установ та фінансування заходів районних програм. Загальний фінансовий ресурс, запропонований до розподілу складає 8875,6 тис. грн.

Районною державною адміністрацією видане розпорядження від 20 лютого 2018 року № 61, в якому надані пропозиції на розгляд чергової сесії районної ради, що стосуються уточнення показників районного бюджету на 2018 рік.

Кошти будуть спрямовані:

- районній раді263,9 тис.грн на продовження капітального ремонту (утеплення) фасаду адміністративної будівлі;

- комунальному закладу "Скадовська центральна районна лікарня" – 2564,9 тис.грн на проведення капітальних ремонтів відділень стаціонару;

- комунальному закладу "Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги" - 471,0 тис.грн, на придбання комп'ютерного обладнання та ліцензій і впровадження медичної інформаційної системи "МедЕйр";

- районній державній адміністрації на фінансування заходів "Цільової соціальної районної програми протидії ВІЛ - інфекції / СНІДу на 2016-2018 роки" – 41,5 тис.грн;

- відділу освіти районної державної адміністрації: на оплату праці працівників кухні у школах у сумі 1267,6 тис.грн; на капітальні видатки по загальноосвітніх школах – 1494,9 тис.грн (на придбання мультимедійних проекторів на впровадження освітніх стандартів, капітальний ремонт покрівлі, електромережі і спортивної зали Михайлівської ЗОШ, капітальний ремонт системи опалення Благодатненської ЗОШ, облаштування внутрішніх санвузлів Таврійської ЗОШ, капітальний ремонт вимощення та цоколя Новомиколаївської ЗОШ, капітальний ремонт покрівлі спортивної зали Володимирівької ЗОШ); на придбання комп'ютерів для комунальних установ передбачено 186,2 тис.грн; на завершення будівництва спортивного майданчика із штучним покриттям виділяється додатково 382,52 тис.грн.;

- комунальному закладу "Скадовська районний будинок культури" виділяються на капітальний ремонт покрівлі додаткові кошти у сумі 1036,7 тис.грн.;

- віділу культури районної державної адміністрації фінансування заходів районної програми "Розвитку культури і духовності в Скадовському районі на 2017-2020 роки" - 35 тис.грн.

На придбання шкільного автобусу для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, на умовах співфінансування з обласним бюджетом заплановано 700,0 тис.грн.

Для забезпечення фінансування заходів районних програм передбачено надання субвенцій Новомиколаївському сільському бюджету у сумі 172,7 тис.грн на проведення капітального ремонту сільському будинку культури і субвенції державному бюджету у сумі 258,7 тис.грн для фінансування видатків архівним сектором районної державної адміністрації, Скадовським відділенням поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, відділом прикордонної служби "Скадовськ" Херсонського прикордонного загону та Скадовським міжрайонним відділом УСБУ в Херсонській області.

Треба зазначити, що це розпорядження спрямовано на покращення та розвиток соціальної та гуманітарної сфери району.