Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ “КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ” 2018 РОКУ

Переглядів: 344

                           В умовах розвитку і зміцнення кадрового потенціалу, як і заведено у квітні кожного року, районною державною адміністрацією проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” серед державних службовців категорії “Б” та “В”. Цьогоріч у боротьбі за звання кращих державних службовців у двох номінаціях “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст” змагалося 10 посадових осіб районної державної адміністрації, які на основі ґрунтовних знань з питань державного управління, креативності,  професійних здібностей, а також проходження тестових завдань в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу та додаткових тестів, що стосуються функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад підтверджували свою професійність та  компетентність.

Завдяки такій системі оцінки державних службовців в органах виконавчої влади якісно реалізовується система самоосвіти, як форма підвищення кваліфікації державних службовців, шляхом пошуку й підтримки найкращих державних службовців України, поширення досвіду їхньої діяльності, виховання на їхньому прикладі молодих спеціалістів.

Після проведення трьох етапів І туру Конкурсу Організаційним комітетом підведено підсумки Конкурсу 2018 року та визначено переможців у двох номінаціях. Лідерство у номінації “КРАЩИЙ КЕРІВНИК” підтвердила Акименко Анна Володимирівна, завідувач архівного сектору районної державної адміністрації, а в номінації “КРАЩИЙ СПЕЦІАЛІСТ” - Бережна Анна Вікторівна, головний спеціаліст відділу організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації. Свій професіоналізм та компетентність переможці Конкурсу продовжать підтверджувати у ІІ турі Конкурсу на обласному рівні, який відбудеться у червні поточного року.

 

 

 

 « повернутися до списку новин