Увага! Проводитиметься комплексна перевірка системи централізованого оповіщення Херсонської області

Дата: 08.11.2018 09:12

Фото без опису                                                                                                                                «13 листопада 2018 року з 16:27 до 16:30 проводитиметься комплексна перевірка системи централізованого оповіщення Херсонської області із включенням електросирен та передачею навчальної інформації цивільного захисту по каналам телерадіомовлення («Скіфія», «Таврія»).

Тривалість доведення повідомлень, що передаються усіма мережами радіомовлення і телебачення, не менше 3-х хвилин та за необхідності повторюються через 10-15 хвилин.

При отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій зберігайте спокій, не допускайте паніки. Вимкніть домашні електроприлади, газові плити, приготуйте документи, речі першої необхідності, сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця.

Тримайте включеними пристрої радіомовлення і телебачення, Інтернет та надалі дійте відповідно до вказівок місцевих органів цивільного захисту».