Рада оборони Скадовського району

Дата: 23.04.2018 09:06

Фото без опису Фото без опису                              20 квітня 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Турика В.А. в залі засідань районної державної адміністрації за участю керівників силових структур, військового комісаріату, прикордонної служби, служби з надзвичайних ситуацій, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та інспекторів військово облікового столу (надалі ВОС) відбулось розширене засідання Ради оборони Скадовського району.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, які підлягали розгляду та прийняттю відповідного рішення.

Засідання відкрив голова районної державної адміністрації Віктор Ананійович Турик, який проінформував присутніх про оновлений склад Ради оборони Скадовського району та зазначив, що на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», головою обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим було видане доручення від 17 квітня 2018 року № 50-д «За результатами наради з представниками правоохоронних органів від 16 квітня 2018 року», яким визначено завдання головам об’єднаних територіальних громад, сільським та селищним головам на підпорядкованих територіях із залученням представників Національної поліції, органів прокуратури стосовно недопущення зривів виконання планових завдань з відбору громадян на строкову військову службу у 2018 році.

Крім того, він закцентував увагу присутніх на тому, що районна державна адміністрація, виконкоми міської, селищної та сільських рад району налаштовані на виконанні завдань, які поставлені перед Скадовським районом головою обласної державної адміністрації стосовно виконання плану призову на строкову військову службу.

Зокрема, було розглянуто питання відносно виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 17 квітня 2018 року № 50-д щодо недопущення зривів виконання планових завдань з відбору громадян на строкову військову службу та забезпечення виконання плану призову громадян на строкову військову службу до 27 квітня 2018 року не менше ніж на 80%.

В ході обговорення Віктор Ананійович Турик зазначив, що з метою виконання завдання щодо призову громадян на військову службу, інспекторам ВОС  селищної та сільських рад району необхідно налагодити тісну співпрацю з виконкомами відповідних рад, депутатами, районним військовим комісаріатом, Скадовським відділенням Новокаховського відділу поліції.

Також, на нараді особливу увагу було звернено на організацію покращення стану роботи по залученню військовозобов’язаних до військової служби за контрактом у Збройних Силах України, відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та виконання плану цього відбору.

За результатами обговорення було прийнято ряд важливих рішень, які в подальшому сприятимуть активізації роботи зацікавлених структур району і приймають активну участь у призивній компанії щодо залучення призовників до служби у лавах Збройних Сил України, сприятиме свідомому вибору військовозобов’язаними служби за контрактом, підвищенню морально-духовних якостей громадян, які підлягають весняному призову на строкову військову службу.