Військова служба за контрактом

Дата: 18.04.2019 08:39

Фото без описуНа військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

• громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову

загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

• військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського

складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

• військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;
  • військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10 300 до 12 000 грн.

Більш детальна інформація за посиланням: https://skadovsk-rda.gov.ua/vijskova-sluzhba-za-kontraktom-16-46-41-11-04-2019/