Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету

Дата: 05.04.2018 08:27

Фото без описуСьогодні 04 квітня 2018 року, напередодні Великодніх свят, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету з нагоди Великодніх свят.

У заході взяли участь представники районної державної адміністрації та керівники релігійних об’єднань громадян різних конфесій та віросповідань нашого району. У рівноцінному діалозі обговорити питання які хвилюють вірян, а також ті, що стосуються організації проведення святкових Богослужінь.

В ході засідання було вирішено ряд питань щодо організації охорони громадського порядку, забезпечення медичного чергування та проведення  мистецької акції «Великдень єднає громаду».

На завершення розмови очільник району подякував представникам конфесій та зазначив, що районна влада відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства, а також до всебічної підтримки релігійних громад.